City
Category
Date

FAQ For visitors For organizer

Як я можу придбати квиток?
Визначте тип і кількість квитків, які бажаєте придбати. Виберіть метод оплати і здійсніть покупку (якщо вхід платний). Отримайте електронний квиток на свій e-mail. Насолоджуйтесь заходом.
Що робити, якщо я не можу змінити пароль у профілі?
В “Моєму профілі” натисніть на клавішу “Змінити пароль”, введіть новий та підтвердіть його. Після цього натисніть “Зберегти”.
Як змінити фото у профілі?
У розділі “Моя сторінка”. Розмір зображення повинен бути до 2Мб. Використовуйте формати *Gif, *JPG, *JPEG, *PNG.
Як зробити так, щоб мене не бачили у списку відвідувачів?
В “Моєму профілі”, у пункті ”Хто може бачити мене списку відвідувачів” оберіть “Ніхто”. Обов’язково збережіть зміни, натиснувши кнопку “Зберегти”.
Як зробити так, щоб мене бачили у списку відвідувачів?
В “Моєму профілі”, в пункті ”Хто може бачити мене списку відвідувачів” оберіть “Всі” (стоїть за замовчуванням). Обов’язково збережіть зміни, натиснувши кнопку “Зберегти”.
Які дані про себе я можу вказати/змінити у своєму профілі?
Всі поля у профілі доступні для редагування.
Як мені видалити свій профіль з сайту?
В “Моєму профілі”, внизу ви побачите червону кнопку “Видалити профіль”.
Які методи розрахунку за квиток наявні на вашому сайті?
Оплатити квиток можливо online платіжною карткою, через термінал Приват Банку. У випадку, якщо оплата online є не зручною для Вас, є можливість оплатити безготівковим розрахунком. Для цього зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом: support@2event.com к.т. : 380673240595 viber: 380673240595.
Чи можна мені оплатити квитки не в гривнях, а в іншій валюті?
Ви можете оплатити квиток платіжною карткою в будь-якій валюті. Кошти конвертуються банком.
Як я можу отримати промокод на знижку?
Лише від організатора. Контакти організатора можна знайти на нашій платформі 2event.com на сторінці події яка вас цікавить, знизу, в правому кутку.
У мене є промокод, куди я можу його ввести?
Промокод потрбіно вводити перед покупкою квитка. (зображення). Обов’язково підтвердіть внесення кнопкою “ОК” і натискайте “Придбати квиток”.
Що робити, якщо я ввів промокод, а сайт пропонує купити квиток за повну вартість?
Коли ви ввели промокод натисніть кнопку “Ок” і лише після цього “Купити”. При діючому промокоді з‘явиться зелений рядок із написом про активацію промокоду.
Що робити, якщо я не хочу сплачувати сервісний збір?
Сервісний збір - це комісія платіжної системи, що підключена у випадку оплати платіжною карткою і додається автоматично.
В реєстраційній анкеті, є поля які неможливо заповнити. Що мені робити?
Перевірте чи коректно ви ввели всі символи в цій реєстраційній формі.
Що робити, якщо я не хочу заповнювати обов’язкові поля в реєстраційній анкеті?
Обов’язкові поля для заповнення вказує організатор заходу. У випадку, якщо ви не бажаєте давати відповідь на те чи інше питання - зв’яжіться, будь ласка, з нами і ми постараємось вирішити це питання. Наші контакти - https://2event.com/uk/site/contacts
Я помітив, що дата проведення події в афіші відрізняється від дати, що вказана в описі, анонсі в Facebook або іншому джерелі. Що робити?
Зателефонуйте або напишіть нам, будь ласка, та повідомте про відмінності, які ви помітили. Наші контакти - https://2event.com/uk/site/contacts
Що робити, якщо я не отримав квиток на електронну адресу?
Перевірте папку “Спам” на вашій пошті. Можливо, лист потрапив туди. Якщо квиток не вдалось знайти, зв’яжіться з нами: support@2event.com
Як я можу змінити електронну адресу на вашому сайті для отримання квитка?
У власному профілі. Після внесення змін натисніть "Зберегти".
Як змінити ім’я у квитку?
1. У листі, який Ви отримали з квитком, є посилання "згенерувати квиток із новим ім’ям". Натисніть на нього та внесіть зміни. 2. Напишіть, що потрібно змінити, вкладіть квиток у лист та надішліть на support@2event.com
Я придбав квиток на вебінар. Як я можу отримати посилання на відео, за яке я заплатив?
Посилання на вебінари розсилає організатор даної події. Якщо подія розпочалась, а ви так і не отримали посилання (в тому числі, і у папці “Спам”), зв’яжіться, будь ласка, із організаторами події або з нашою службою підтримки - https://2event.com/uk/site/contacts
Що робити, якщо я придбав квиток на подію, а вона перенеслась або відмінилась?
Ми разом із організаторами попереджаємо вас про перенесення або відміну цієї події. У разі виникнення додаткових питань звертайтесь на support@2event.com
Чи потрібно мені друкувати квиток?
Ні, достатньо показати електронний квиток на смартфоні (з додатку, сайту, емейлу). Але про всяк випадок рекомендуємо роздрукувати квиток. Його QR-код буде відскановано при вході на подію.
Хочу придбати квиток у подарунок, як це краще зробити?
На сайті 2event.com. В анкеті учасника вкажіть власну електронну адресу. Це треба для того, щоб ваш подарунок не прийшов завчасно цій особі, якій ви бажаєте його придбати.
Я купив декілька квитків на одне ім'я, роздрукувати всі квитки, чи достатньо одного?
Квитки відрізняються QR кодами, які і скануватимуть при вході на подію. Кожен відвідувач повинен мати свій квиток з унікальним QR кодом.
Не працює посилання “Завантажити квиток”, що мені робити?
При покупці квитка, він надходить на імейл, вказаний в анкеті для отримання квитка. Перевірте імейл, в тому числі папку спаму. Якщо не вдається знайти квиток, зв'яжіться з нашою службою підтримки: електронна адреса: support@2event.com к.т. : 380673240595, viber: 380673240595
Як у квитку змінити ім'я, посаду, компанію?
У розділі “Мій профіль” або в додатку 2Event. Після збереження ще раз завантажте свій квиток.
Побачив на сайті, що можна "замовити квиток за телефоном", це як?
Якщо вам з якихось причин не підходить оплата онлайн платіжною карткою, ви можете зв'язатися з нами - ми запропонуємо альтернативні методи оплати квитка - https://2event.com/uk/site/contacts
Не бачу кнопки “Купити квиток”
1. На дану подію вже завершився продаж квитків або закінчився певний тип квитків і невдовзі відкриється продаж на наступний тип. 2. Є події, які висвітлюються на сайті 2event.com як афіша і ви можете звернутись до організатора напряму. Якщо в описі події ви не знайшли контактних даних організатора, зв’яжіться з нами для уточнення даного питання - https://2event.com/uk/site/contacts
Під час того, як я купував квиток стався збій в роботі інтернету. Чи відбулась реєстрація?
Якщо кошти не списалися із банківської картки, необхідно проходити етап реєстрації ще раз. Якщо кошти списались, перевірте Ваш email на наявність квитка.
Де я можу забрати свій квиток?
Квиток є лише в електронному вигляді і надходить на вашу електронну адресу або в кабінеті сайту та в додатку у категорії “Мої квитки”.
Купив квиток, не бачу його ні в додатку, ні в своєму кабінеті. Що робити?
Квитки відображаються в розділі “Мої квитки” (на сайті та в додатку 2Event). Ви можете знайти свій квиток на вашій електронній скринці, адресу якої ви вказали при реєстрації. Також ви могли придбали квиток, знаходячись на сайті під вашим альтернативним акаунтом (Facebook, Google+ чи емейл). Спробуйте перелогінитись і перевірити ще раз.
Чи обов’язково мені завантажувати ваш додаток?
Завантаження безкоштовного додатку 2Event надає вам такі переваги: Квиток в додатку. Можливість придбання квитків. Детальний і зручний розклад події. Обговорення та загальний чат між учасниками. Оперативні сповіщення від організаторів про зміни в розкладі. Можлівість прізначати зустрічі іншим учасникам івенту. Пошук попутників та співмешканців на події. Афіша наступних заходів.
Хтось написав повідомлення в кабінет 2Event, що це?
На 2Event відвідувачі знайомляться, спілкуються між собою, переписуються у приватних та загальних чатах й призначають зустрічі одне одному. Відвідувач однієї з подій, на яку ви зареєстровані, захотів написати вам повідомлення або надіслав запит на зустріч.
Навіщо мені бачити список інших відвідувачів заходу?
2Event - це сайт і моб. додаток, який вміє знайомити відвідувачів подій, а не тільки продавати квитки. Щоб з'явитися в списку відвідувачів, після покупки квитка, поставте галочку навпроти "Я буду тут" на сторінці події. Відвідувачі можуть переглядати інформацію один про одного, знайомитися, призначати зустрічі і знаходити попутників.
Не можу бути на події, чи можу відвідати таку саму подію пізніше?
Зв’яжіться напряму з організатором івенту або з нашою службою підтримки - зробимо все можливе для вирішення вашого питання - https://2event.com/uk/site/contacts
Як довго чекати на повернення коштів за квиток?
В залежності від умов договору з організатором події повернення коштів за квитки відбувається від 3 до 14 днів після звернення покупця.
Чому сума за повернення квитка менша за суму яку я оплатив?
Повернення відбувається у розмірі 95% від сплаченої суми (5% - сервісний збір). Сервісний збір - це комісія платіжної системи, що підключена у випадку оплати платіжною карткою і додається автоматично.
Як я можу відписатись від розсилки?
Ви завжди можете відписатись від розсилки 2Event.com тут.
Як я можу підписатись на розсилку 2Event?
На розсилку можна підписатись 2 способами: 1. Зайдіть на сайт, проскрольте до низу. Знайдіть поле “Підписатися на знижки і анонси”, введіть свою пошту та натисніть “Підписатись”. 2. Зайдіть у свій профіль, оберіть розділ “Сповіщення та розсилка”, після натисніть “Щотижнева розсилка”, введіть свою електронну пошту та натисніть кнопку “Зберегти”.
Як отримати документи для здійснення оплати юридичною особою?
Ви можете звернутись до нас на support@2event.com з проханням виставити вам рахунок для оплати квитків. При необхідності ми підготуємо для вас договір та надішлемо на вказану вами електронну адресу. Після оплати оригінали документів надішлемо на вказану вами поштову адресу. Ми надсилаємо оригінали документів до 10 числа наступного за звітним місяцем. У випадку якщо ви не отримали оригінали документів просимо повторно звернутись на support@2event.com - ми продублюємо.
Потрібен інвойс
Зверніться на support@2event.com і вкажіть на чиє саме ім’я виставити інвойс та ID платежу.

Subscribe for actions and announcements

City of interest

  • Lviv
  • Kharkiv
  • Dnipro
  • Odesa
  • Kyiv
  • Lviv
  • Kharkiv
  • Dnipro
  • Odesa
  • Kyiv

Categories

Chat
Aleksandra Mironova
Odessa
online
Aleksandra
22:16
Hey. Do you want to go with me to the speech of Architects?
Aleksandra
22:17
Hey. Yes of course. This is my favorite band. just tell me a little about yourself first
Aleksandra
22:18
ok)) give me a minute...
Aleksandra is typing . . .
Login
New user? Register
Register
Read
If you already have account on 2Event - please login. Login
Reset password
Create password
Future feature
This feature will appear in the near future.
Back to home
Вітаємо
Ви успішно підписались на анонси та знижки від 2event. Приєднуйтесь до нас і в соц. мережах
Error
Wrong email
Back to home
Select city
Select country
Add to Gallery